Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámská bunda 2117 OF SWEDEN - Skogsa - 7618914 (Magneta, 40)

2117 OF SWEDEN / 7618914-598 / 40

Zateplená bunda Skogsa od značky 2117 of Sweden na první pohled zaujme svým prošitím. Je součástí kolekce šetrné k přírodě, která byla navržena tak, aby minimalizovala dopady na životní prostředí.

Barva
2 899 Kč (sleva 40%)

1 740 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Zateplená bunda Skogsa od značky 2117 of Sweden na první pohled zaujme svým prošitím. Je součástí kolekce šetrné k přírodě, která byla navržena tak, aby minimalizovala dopady na životní prostředí. Zahřeje Vás díky výplni Primaloft. Manžety na kapuci a rukávech zamezí průniku větru. Padajícího sněhu nebo mírného deště se bát nemusíte, protože povrchová úprava DWR dělá horní stranu voděodpudivou. Oceníte jistě i praktické boční kapsy a skrytou kapsu na skipas na levém rukávu.

Značka 2117 Of Sweden navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní sportovní oblečení s typicky čistým skandinávským designem a ohledem na životní prostředí. Pokud váháte s volbou vhodné velikosti, doporučujeme vybrat větší variantu.

Specifikace:
- výplň Primaloft
- dvě boční kapsy na zip
- manžety pružné na kapuci a na rukávech
- krytá kapsa na skipas na levém rukávu
- reflexní logo na hrudi

Technologie:

Primaloft - Primaloftsyntetický tepelně izolační materiál firmy Primaloft. Je pružný, má dobré tepelně-izolační vlastnosti se speciálně ošetřenými vlákny nepohlcující vlhkost. Materiál udržuje teplo, i když je mokrý. Vlastnostmi je podobný peří.


DWR - Durable Water Repellency DWR - Durable Water Repellency - je speciální úprava textilie která zaručí trvanlivou voděodpudivost.
K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8