Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámská zimní bunda HANNAH - Izy (Hot Coral, 36)

HANNAH / 10007250HHX.01.36

Dámská bunda HANNAH Izy pro všechny aktivní sportovkyně vyniká použitím skvělých materiálů a svými termoregulačními vlastnostmi.

Barva
3 499 Kč (sleva 25%)

2 625 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Ultralehký a pevný materiál Airlite AC vás díky mikro zátěru chrání před větrem a skvěle odvádí tělesnou vlhkost. Izolace See zamezuje průchodu chladného vzduchu a udržuje vás v teple a suchu. Použití technologie plnění s kombinací polyesterového rouna a střiže HL Tech Double Down Like zaručuje optimální termoizolační vlastnosti při zachování nízké hmotnosti. Neodepínatelná kapuce vás udrží v teple, i když si zapomenete čepici. Boční kapsy na zip uschovají potřebné drobnosti. Dekorativní prošití přispívá k atraktivnímu vzhledu.

Specifikace:
- neodepínatelná kapuce s regulací
- hlavní zip reverzní
- hlavní kapsy na zip
- rukávy lemované pružnou lemovkou
- spodní kraj lemovaný pružnou lemovkou
- dekorativní prošití
- hmotnost: 540 g vel. 38

Materiál:
- hlavní materiál 100% polyamid
- podšívka 100% polyamid, Airlite AC
- izolace See/DuPont Sorona, HL Tech Double Down Like

Technologie:
Airlite AC ultra lehký a pevný materiál, ošetřený prodyšnou vrstvou transparentního micro zátěru, který zvyšuje ochranu proti větru a dešti při zajištění optimálního odvodu tělesné vlhkosti nahromaděné uvnitř oděvu. Tento materiál je ideální pro aktivní sport, kde je kladen hlavní důraz na hmotnost a prodyšnost.

Hl Tech Double Down Like využívá speciální technologii plnění kombinovaným rounem a střiží. Na základní vrstvu kvalitního polyesterového rouna je nanesena druhá, rovnoměrná vrstva polyesterové střiže. Obě jsou zafixovány prošitím. Tento způsob zaručuje optimální termoizolační vlastnosti. Vhodné pro sportovní a volnočasové oblečení s požadavkem na nízkou hmotnost.