Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámský kabát HANNAH - Ellice II Shine (Anthracite, 42)

HANNAH / 217HH0051HJ.01.42

Dámský kabát HANNAH Ellice II Shine je ideální volba do města. Kabát z dutého vlákna má dobře řešenou kapuci a dvě boční kasy na zip.

Barva
2 999 Kč (sleva 25%)

2 250 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Dámský zimní kabát plněný syntetickou výplní pro maximální tepelný komfort s použitým zátěrem Drypeak 3000 při zachování vyváženého poměru voděodolnosti a prodyšnosti – to je kombinace, kterou bezpochyby doceníte na svých zimních toulkách městem i přírodou. Kabát je vybaven neodepínatelnou kapucí, zvýšeným předním límcem a hlavními kapsami na zip. Nepřehlédnutelná budete nejen díky dobře padnoucímu střihu, ale i díky zářivému efektu, který je v tkanině použit.

Materiál: 
- svrchní materiál 100% polyester
- podšívka 100% polyester
- výplň 100% polyester - izolační vrstva Duratherm High Loft

Specifikace:
- neodepínatelná kapuce 
- hlavní kapsy na zip
- komorově plněno syntetickou výplní

Technologie:


Drypeak 3000 je mikroporézní polyurethanový zátěr s vyváženým poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Materiály opatřené tímto zátěrem jsou vhodné pro středně náročné outdoorové aktivity, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm. 


Duratherm High Loft je kvalitní polyesterové rouno se speciální úpravou pro zvýšení objemu. Hlavní výhodou je zachování lehkosti a měkkosti výplně s optimálními termoizolačními vlastnostmi. Je vhodná zejména pro volnočasové oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.