Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámský péřový kabát HANNAH - Lisbeth (Black/Graphite, 40)

HANNAH / 213HH0034HJ.01.40

Dámský péřový kabát HANNAH Lisbeth s kapucí a praktickými kapsami vhodný do města i do přírody.

Barva
3 999 Kč (sleva 55%)

1 800 Kč

Popis produktu

Vysoký tepelný komfort kabátu HANNAH Lisbeth je vhodný především na nošení v zimním období, jak ve městě, tak i na horách. Moderní, dobře padnoucí střih a velmi příjemný a měkký materiál.
Slušivý kabát je extrémně lehký a hřejivý. Výplň tvoří vysoce kvalitní kachní peří, které je považováno za jeden z nejlepších izolačních materiálů. Tepelně izolační vlastnosti prachového peří spočívají v jeho členitém povrchu, kde se vzduch akumuluje v dutinkách mezi mikroskopickými paprsky. Vyznačuje se lehkostí, stlačitelností náplně a zároveň na minimum omezenou možností zvlhnutí.
Kabát má stojáček u krku, kapuci a praktické kapsy na zip. Oceníte nejen tepelně-izolační vlastnosti, ale také příjemně měkký materiál a skvěle padnoucí střih.  

Materiál:
- vnější materiál 100% polyamid
- vnitřní materiál 100% polyester, 100% polyamid
- výplň prachové peří 90:10


PEŘÍ
Kachní peří je stále považováno za jeden z nejlepších izolačních materiálů. Nejlépe se hodí do zimních expedičních spacáků, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na lehkost a stlačitelnost náplně a zároveň je na minimum omezena možnost jejího zvlhnutí. Tepelně izolační vlastností prachového peří spočívají v jeho členitém povrchu, kde se vzduch akumuluje v dutinkách mezi mikroskopickými paprsky. Do prachového peří se většinou přimíchávají drobná pírka 90:10