Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámský zimní kabát HANNAH - Ellice (Anthracite, 42)

HANNAH / 215HH0032HJ.01.42

Dámský kabát HANNAH Ellice je ideální volba do města. Kabát z dutého vlákna má dobře řešenou kapuci, prostorné kapsy a zip chráněný chlopní.

Barva
2 999 Kč (sleva 50%)

1 500 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Dámský zimní kabát plněný syntetickou výplní pro maximální tepelný komfort s použitým zátěrem Drypeak 1500 při zachování vyváženého poměru voděodolnosti a prodyšnosti – to je kombinace, kterou bezpochyby doceníte na svých zimních toulkách městem i přírodou. Kabát je vybaven neodepínatelnou kapucí, zvýšeným předním límcem a hlavními kapsami na zip.

Materiál: 100% polyester

Specifikace:
- neodepínatelná kapuce 
- hlavní kapsy na zip
- komorově plněno syntetickou výplní

Technologie:

Drypeak 1500 je mikroporézní polyurethanový zátěr s vyváženým poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Materiály opatřené tímto zátěrem jsou vhodné pro středně náročné outdoorové aktivity, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm. 

Duratherm High Loft je kvalitní polyesterové rouno se speciální úpravou pro zvýšení objemu. Hlavní výhodou je zachování lehkosti a měkkosti výplně s optimálními termoizolačními vlastnostmi. Je vhodná zejména pro volnočasové oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.