Nově spuštěný e-shop. Nabídku budeme postupně doplňovat. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní bunda HANNAH - Stand (Anthracite, M)

HANNAH / 215HH0006HJ01M

Pánská zimní bunda HANNAH Stand s mikroporézním polyuretanovým zátěrem Drypeak 6000 v kombinaci s izolační výplní Duratherm.

Barva
3 999 Kč (sleva 50%)

2 000 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánská bunda HANNAH Stand s kapsou na skipas a sněhovým límcem v pase nenechá nikoho na pochybách o svých přednostech. Má mikroporézní polyuretanový zátěr Drypeak 6000. Neprofoukne, dobře odolává mokrému sněhu a přitom dobře odvádí vlhkost, kterou při fyzické námaze produkuje vaše tělo.
V kombinaci s izolační výplní Duratherm na polyesterové bázi dělá z bundy HANNAH Stand ideální volbu pro středně náročné outdoorové aktivity. Mimo jiné má přinechanou regulovatelnou kapuci a podlepené hlavní švy, takže ji i doporučujeme všude tam, kde předpokládáte, že dojde k lehčímu kontaktu se sněhem nebo deštíkem.


DRYPEAK 6000

Pokročilá technologie s vyšším stupněm nepromokavosti i prodyšnosti. Oblečení opatřené zátěrem Drypeak 6000 má ideální vlastnosti pro převážnou většinu outdoorových aktivit, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm.

Vodní sloupec: 6 000 mm

Prodyšnost: 6 000 g/m²/ 24h

Duratherm  - Duratherm Thermal Insulation
Polyesterové rouno určené pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. Zaručuje optimální tepelnou pohodu při zimním sportování i běžném nošení. Duratherm má vynikající tvarovou paměť a tím i vysokou plnivost. Duratherm spolehlivě funguje i ve vlhkém prostředí.