Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské lyžařské kalhoty HANNAH - Park (Anthracite, XL-)

HANNAH / 217HH0011HP.01.XL

Pánské lyžařské kalhoty HANNAH Park z dvousměrného strečového materiálu a membránou Climatic Element Stretch, jsou TOP v lyžařské nabídce značky HANNAH.

Barva
Velikost
4 299 Kč (sleva 45%)

2 365 Kč

Popis produktu

Pánské lyžařské kalhoty HANNAH Park z dvousměrného strečového materiálu a membránou Climatic Element Stretch, jsou TOP v lyžařské nabídce značky HANNAH.

Spolu s regulovatelným obvodem pasu páskem s gumou na suché zipy, zvýšeným sedem či anatomicky tvarovanými koleny svému nositeli poskytují maximální volnost pohybu.
Použitá membrána a podlepené švy zajišťují nepromokavost. Aktivní lyžaři zajisté docení odvětrání na vnitřní straně nohavic, sněhové manžety v nohavicích či rozparky na zip v dolní části nohavic. Hlavní kapsy na zip jsou samozřejmostí a 3D logo trendy doplňkem.

Materiál:
- 100% Polyester
- membrána Climatic Element Stretch 
- prodyšnost 15 000 g/m2/24hod
- vodní sloupec 17 000 mm H2O

Specifikace:
- dvousměrný strečový materiál
- podlepené švy 
- zvýšený sed 
- hlavní kapsy na YKK zip 
- aatomicky tvarovaná kolena 
- odvětrávání na vnitřní straně nohavic - sněhová manžeta v nohavicích

Technologie:

Climatic Element Stretch 
Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokými parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Kombinovaná s vrchním materiálem s mechanickou strečovostí dosahuje výborné elasticity výsledného materiálu. Výrobky z této membrány jsou nepromokavé, mimořádně prodyšné, větruvzdorné, trvanlivé a odolné. Tyto vlastnosti si zachovávají i při nízkých teplotách. Jsou vhodné zejména pro lyžování a zimní sporty

DURATHERM
Duratherm je polyesterové rouno určené pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. Duratherm má vynikající tvarovou paměť a tím i vysokou plnivost. Spolehlivě funguje i v chladném a vlhkém prostředí. Zaručuje optimální tepelnou pohodu při zimním sportování i běžném nošení.