Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko MIZUNO - Impulse Core Wild Bird Tee - J2GA9005 (Black, M)

MIZUNO / J2GA9005-09 / M

Pánské funkční tričko MIZUNO Impulse Core Wild Bird Tee s krátkým rukávem a technologií Mizuno DryLite® z kolekce Core. Originálním design a bezešvé provedení vytváří pohodlné a pohledné běžecké a sportovní tričko.

Barva
799 Kč (sleva 15%)

680 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánské funkční tričko Mizuno Impulse Core Wild Bird Tee s krátkým rukávem a technologií Mizuno DryLite® z kolekce Core. Originálním design a bezešvé provedení vytváří pohodlné a pohledné běžecké a sportovní tričko.  

Materiál : 100 % polyester

Specifikace:

NIGHTLITE™
Reflektivní prvky, které zvyšují bezpečnost sportovce za snížených světelných podmínek.

BLINDSTITCH
Technologie plochých švů, které snižují podráždění pokožky a zvyšují pohodlí.

DRYLITE®
Speciální, vysoce výkonná technická tkanina. DryLite® perfektně transportuje pot od těla a ochlazuje tělesnou teplotu. DryLite® je pohodlný, prodyšný, snadno se udržuje a je trvanlivý.

DYNAMOTION™ FIT
Dokonalý střih respektující pohyb vyvinutý speciálně pro běžce. Unikátní střih v oblasti ramen snižuje tření látky o kůži a poskytuje lepší pohodlí.
Nový střih rukávu zabraňuje krčení a posunování trika běžce při pohybu paží. Švy jsou umístěny tak, aby zamezily jakémukoliv tření způsobeném pohybem paží. Ergonomicky tvarovaná ramenní část usnadňuje pažím pohyb. Látka mezi lopatkami přitom dobře přiléhá k tělu a odvádí tak pot.