Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Bunda zimnmí bunda HANNAH - Joey Shine (Duffel Bag, 42)

HANNAH / 10000147HHX.01.42

Dámská zimní bunda je vhodná pro volnočasové aktivity například ve městě, ale bez problémů ji lze díky sněhovému límci v pase použít i na sjezdovce.

Barva
3 799 Kč (sleva 35%)

2 470 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Dámská zimní bunda je vhodná pro volnočasové aktivity například ve městě, ale bez problémů ji lze díky sněhovému límci v pase použít i na sjezdovce. Zátěr Drypeak 3000 poskytne vodoodpudivost, klasický střih s regulací šířky ve spodní části a anatomicky tvarované rukávy zase skvělý střih. Se skipasem si nelámejte hlavu a využijte rukávovou kapsu. Vnitřní kapsa, hrudní kapsa a hlavní kapsy na zip jsou taktéž praktickými pomocníky. Variabilnost této bundy zaručí pohodlí a zářivý efekt tkaniny a asymetrické prošití dílů nepřehlédnutelnost, ať pojedete kamkoliv.

Materiál: 100% polyester / Drypeak 3000.
Specifikace:
- sněhový límec v pase 
- neodepínatelná kapuce 
- hlavní kostěný zip 
- hlavní kapsy se skrytými zipy YKK 
- komorové plnění 
- asymetrické prošití dílů 
- odvětrání v bocích / 100% polyester / Drypeak 3000.

Technologie:

DRYPEAK 3000
Oblečení se zátěrem Drypeak 3000 je odolné vůči dešti a mokrému sněhu. Jeho ideální použití je na oblečení určené pro outdoorové aktivity.


Duratherm High Loft - je kvalitní polyesterové rouno se speciální úpravou pro zvýšení objemu. Hlavní výhodou je zachování lehkosti a měkkosti výplně s optimálními termoizolačními vlastnostmi. Je vhodná zejména pro volnočasové oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.