Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámská sukně HANNAH - Calanthe Lady (Anthracite II, 40)

HANNAH / 10025174HHX.01.40

Prošívaná dámská sukně HANNAH Calanthe zateplená dutým vláknem udrží náchylné partie v teple během zimních procházek, i během pauzy v bílé stopě.

Barva
1 399 Kč (sleva 20%)

1 120 Kč

Skladem

Popis produktu

Prošívaná dámská sukně   zateplená dutým vláknem udrží náchylné partie v teple během zimních procházek, i během pauzy v bílé stopě.
Díky zátěru Drypeak 1500 je sukně prodyšná, voděodolná a odolná vůči vnějšímu namáhání. Svrchní materiál Airlite AC zajišťuje ochranu proti větru a dešti. Izolace SEE s podílem vlákna značky Dupont Sorona poskytuje výbornou prodyšnost a zamezuje průchodu chladného vzduchu. Technologie HL Tech Down Like zaručuje ideální termoizolační vlastnosti, výbornou stlačitelnost a nízkou hmotnost. Dvoucestný zip vám usnadní oblékání, takže ji můžete kdykoliv rychle nandat přes stávající oblečení nebo ji snadno sbalit zpátky do batohu. 

Materiál: 100% Polyamid

Specifikace:

Specifikace:
Rozměry:
34 – délka 36 cm, šířka 78 cm
36 – délka 37 cm, šířka 80 cm
38 – délka 38 cm, šířka 82 cm
40 – délka 39 cm, šířka 84 cm
42 – délka 40 cm, šířka 88 cm
44 - délka 41 cm, šířka 96 cm

 

Technologie:


DRYPEAK 1500
Drypeak je mikroporézní polyurethanový zátěr s vyváženým poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Materiály opatřené tímto zátěrem jsou vhodné pro středně náročné outdoorové aktivity, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm. 


SEE INSULATION
Termoizolační výplň SEE INSULATION s minimálně 30% podílem vlákna značky Du Pont Sorona vyrobeného z obnovitelných zdrojů. Při výborné prodyšnosti zamezuje průchodu chladného vzduchu, čímž uchovává pocit tepla a sucha. Vlákno je měkké, lehké a snadno tvarovatelné, což přispívá k dobré sbalitelnosti a skladnosti.

 

Dupont Sorona Aura

 

AIRILTE AC
Ultra lehký a pevný materiál, ošetřený prodyšnou vrstvou transparentního micro zátěru, který zvyšuje ochranu proti větru a dešti při zajištění optimálního odvodu tělesné vlhkosti nahromaděné uvnitř oděvu. Tento materiál je ideální pro aktivní sport, kde je kladen hlavní důraz na hmotnost a prodyšnost.

 

HL Tech
HL Tech Down Like využívá speciální technologii, kdy je nanesena rovnoměrná vrstva polyesterové střiže, která je poté zafixována prošitím. Zaručuje optimální termoizolační vlastnosti. Výhodou je vysoká plnivost a výborná stlačitelnost. Vhodné pro sportovní a volnočasové oblečení s požadavkem na nízkou hmotnost.