Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámská zimní bunda HANNAH - Mona (Drizzle, 44)

HANNAH / 10014777HHX.01.44

Městská zimní bunda HANNAH Mona dokonale splňuje kritéria teplé příjemné a prodloužené bundy, která se ti bude líbit dnes, ale i za několik let.

Barva
3 299 Kč (sleva 20%)

2 640 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Městská zimní bunda HANNAH Mona dokonale splňuje kritéria teplé příjemné a prodloužené bundy, která se ti bude líbit dnes, ale i za několik let. Kapuce je doplněna o odepínací kožich. Dvě hlavní kapsy na zip jsou kryty légou. Vnitřní zipová kapsa se hodí na peněženku nebo mobil. Buď dnešní, buď stylová a zároveň v teple.

Materiál: 100% Polyester

Specifikace:
- zateplení Duratherm High Loft
- úprava WR
- neodepínatelná kapuce s odepínacím kožichem
- hlavní zip krytý légou, hlavní kapsy na zip
- rukávy zakončené stahováním patkou s drukem
- spodní kraj s regulací šířky
- vnitřní kapsa na zip
- dekorativní prošití
- střih Regular FIT

Technologie:

Duratherm High Loftje kvalitní polyesterové rouno se speciální úpravou pro zvýšení objemu. Hlavní výhodou je zachování lehkosti a měkkosti výplně s optimálními termoizolačními vlastnostmi. Je vhodná zejména pro volnočasové oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.

DWR (Durable Water Repellent) je povrchová vodoodpudivá úprava materiálu, která zlepšuje funkční vlastnosti oblečení. Trvanlivost impregnace může být až 10 pracích cyklů a zároveň je snadno obnovitelná běžně dostupnými prostředky na bázi sprejů. Používá se nejnovější typ DWR C6, který je šetrnější k životnímu prostředí.