Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské cyklistické triko NORDBLANC - Clever - NBSLF6141 (Raspberry Red, 42)

NORDBLANC / 6141/CMA/42

Dámské rychleschnoucí cyklo tričko NORDBLANC Clever s technologií DRYFOR, vyrobené z příjemného, prodyšného materiálu, který napomáhá udržovat tělo v suchu a komfortu.

Barva
899 Kč (sleva 35%)

585 Kč

Popis produktu

Cyklo tričko z funkčního materiálu s rychleschnoucí úpravou DRYFOR®, která má vlastnost perfektního odvodu tělesné vlhkosti skrze samotný materiál. Na jeho povrchu se pak vlhkost přirozeně odpařuje, a tím zvyšuje váš tělesný komfort. Kombinace funkčnosti a elastického materiálu pro maximální volnost pohybu, současně s technologií plochých švů, významně zpříjemní váš sportovní zážitek. Ploché švy eliminují nekomfortní tření švů o pokožku. Tričko je určené zejména na kolo. Na zádech má praktickou kapsičku, do které schováte např. sluneční brýle nebo větrovku. Pro zvýšení bezpečnosti je tričko vybavené reflexními prvky, díky kterým vás nikdo nepřehlédne.

Materiál: 100% polyester

Specifikace:
- bezpečnostní reflexní prvky
- kapsa na zádech

Benefity:

RYCHLESCHNOUCÍ
Vstřebává přebytečnou vlhkost a odvádí pot, který je rychleji odpařován a udržuje vás stále v suchu a v pohodlí.


ELASTICKÉ
Pružná látka umožňuje volnost pohybu a maximální komfort při jakékoliv aktivitě.


REFLEXNÍ PRVKY
Reflexní prvky mnohonásobně zvýší vaši viditelnost za šera i za tmy.

Technologie:


DRYFOR® - funkční vlákno, které výborně vstřebává tělesnou vlhkost a odvádí pot. Díky mikrodrážkám na jeho povrchu je vlhkost efektivně odváděna na vnější stranu materiálu, kde se rychle odpařuje, a pokožka tak zůstává suchá a v pohodlí. Tato vlastnost umožňuje materiálu zajišťovat dokonalou regulaci tělesné teploty.