Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské lyžařské kalhoty NORDBLANC - Calmness - NBWP7331 (Black, 42)

NORDBLANC / 7331 / CRN / 42

Dámské lyžařské kalhoty NORDBLANC Calmness z nového strečového materiálu s nejlepší mebránou TERATEX® X30000.

Barva
4 299 Kč (sleva 20%)

3 440 Kč

Skladem

Popis produktu

Dámské lyžařské kalhoty NORDBLANC Calmness nejvyšší kategorie, z nového strečového materiálu s nejvyšší možnou úrovní membrány TERATEX® X30000 je nepromokavý a vysoce prodyšný. Kalhoty jsou mimo jiné vybaveny lepenými švy, které brání průniku vody skrz švy. Strečový materiál nijak neomezuje v pohybu, kalhoty jsou tedy na lyže či na snowboard dokonale funkční. Pas se stahovacími pásky pro utažení nebo povolení pasu. Jsou zateplené výplní z dutého vlákna FURTHERM®. Kalhoty jsou vybaveny odepínacími šlemi, předformovanými nohavicemi (do tvaru postoje v lyžařských botách) a protiskluzovými vnitřními nohavicemi, kterou je nutné přetáhnout přes botu, aby se dovnitř nedostal sníh.

Materiál:
- svrchní materiál: 100% polyester - TERATEX® 30000 ELP Membrane Core
- výplň: 100% polyester
- podšívka: 100% polyester

Specifikace:
- vodní sloupec 30 000 mm
- prodyšnost 30 000 g/m2/24h
- nepromokavé zipy
- lepené švy
- dvojité nohavice s protiskluzem
- plně odepínací kšandy
- stahování v pase

Benefity:


VODĚODOLNÉ
Odolnost vůči vodě vás ochrání proti proměnlivému počasí, udrží vás v suchu a dovolí vám naplno prožít sílu okamžiku.

PRODYŠNÉ
Pomáhá regulovat vaši tělesnou teplotu a zajistí dokonalý teplotní komfort za jakéhokoliv počasí.

DUTÉ VLÁKNO
Zajistí vám maximální tepelný komfort a v náročných povětrnostních podmínkách dokáže akumulovat teplo, které lidské tělo vydává.

ELASTICKÉ
Pružná látka umožňuje volnost pohybu a maximální komfort při jakékoliv aktivitě.

LEPENÉ ŠVY
Aplikací vysokou teplotou lepené pásky dosáhneme 100% zacelení děr, které vznikají po průniku jehly při šití. Tím se výrobek stává plně nepromokavý, i v místech takto podlepených švů.

Technologie:


TERATEX® 30000ELP MEMBRANE CORE
Membrány označené ELP jsou specificky optimalizované pro ženskou potřebu teplotní regulace. Dokonalý membránový materiál vyniká extrémní nepromokavostí a prodyšností. Nekompromisní funkce materiálu a super vodoodpudivost chrání před výkyvy extrémního počasí. Inteligentní funkce prodyšnosti nabízí cirkulaci tepla za jakéhokoli počasí. Produkt z tohoto materiálu je určen pro velmi náročné outdoorové vyžití a především extrémní sportovní aktivity.


FURTHERM®
Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách.