Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské merino triko HANNAH - Vicky (Rhododendron, 42)

HANNAH / 10001860HHX.01.42

Dámské rychleschnoucí merino tričko HANNAH - Vicky je vyrobené z kombinace přírodních materiálů Merino a Tencel. Příjemně se nosí, chladí a odolává nepříjemnému zápachu.

Barva
1 399 Kč (sleva 15%)

1 190 Kč

Skladem

Popis produktu

Dámské rychleschnoucí merino tričko HANNAH - Vicky je vyrobené z kombinace přírodních materiálů Merino a Tencel. Příjemně se nosí, chladí a odolává nepříjemnému zápachu. Toto tričko je idální spodní vrstvou. Střih Regular fit dobře padne. Efektní kontrastní rukávy a decentní potisk na prsou ještě zvyšují atraktivní vzhled tohoto kousku. Toto tričko se hodí pro jakoukoliv outdoorovou a sportovní aktivitu. Něco nám říká, že jste právě našla svou lásku.

Materiál: 50% Merino Wool / 50% Tencel

Specifikace:
- 190g/m2
- hmotnost 100g
- prodyšnost
- univerzálnost
- odolnost vůči zápachu
- nízká váha
- pružnost
-  komfort
- rychleschnoucí
- padnoucí střih
- příjemný materiál
- funkční vlastnosti
- cestování, turistika, volný čas

Technologie:


Merino Wool
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.