Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské triko 2117 OF SWEDEN - Ullervad - 7259904-040 (Navy, 40)

2117 OF SWEDEN / 7259907-040 / 40

Dámské triko 2117 OF SWEDEN - Ullervad je vhodné pro každodenní aktivity. Kombinace merina a lyocellu znamená, že toto tričko je prodyšné, odolné vůči zápachu a neuvěřitelně měkké a rychle schne.

Barva
1 199 Kč (sleva 30%)

840 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pohodlí, funkčnost a styl v jednom, právě to vám nabízí triko Ullervad od značky 2117 OF SWEDEN. V krátkém rukávu se budete moci oddávat všem sportovním aktivitám, které Vás při Vašem dobrodružství potkají. Složení 55,84% merino vlna a 44,16% lyocell zajistí, že se budete cítit skvěle a na to co máte na sobě si ani nevzpomene, dokud se někdo nezeptá, odkud to triko máte.

Pohodlně volný střih a mimořádně měkká tkanina, která nabízí přirozenou odolnost proti zápachu, regulaci teploty a odvod vlhkosti. Toto dámské tričko ideální jako základní vrstva v chladnějším dni, ale i jako samostatný módní kousek na jógu v parku, turistiku a veškeré volnočasové aktivity.

Díky přirozeným vlastnostem Merino vlny je zachována výborná termoregulace a komfort nošení. Použitím syntetických vláken je zvýšena odolnost trička.

 

 Specifikace:
- turistika, volný čas
- zvýšená odolnost
- maximální prodyšnost
- rychleschnoucí
- nezapáchá
- ideální jako první vrstva
- určeno pro veškeré sportovní aktivity i na běžné nošení

MERINO VLNA (MERINO WOOL)

Merino je vlna ze speciálně vyšlechtěných ovcí žijících v chladných oblastech. Na omak je oblečení z tohoto materiálu hedvábně jemné a neškrábe. Struktura vlákna a technologie pletení dokáže i při velmi malé hmotnosti účinně zahřát, neboť utváří více vzduchových kapes. Ty udržují vzduch ohřátý vlastním tělem nositele a tvoří vysoce účinnou izolaci. 

Merino dokáže neutralizovat pot, stará se o přirozené potlačení zápachu, zabraňuje průniku nečistot a má samočistící efekt. Vlákna pojmou velké procento vlhkosti při zachování suchého a hřejivého povrchu. Mezi jeho nesporné přednosti patří vysoká hodnota izolace, dokonalá prodyšnost, odvod nežádoucí vlhkosti do okolí a ochrana před UV zářením. Oblečení z merino vlny je díky přírodní a obnovitelné složce materiál, který je vhodný i pro alergiky a astmatiky.

Merino vlna je přírodním obnovitelným ekologickým materiálem. Ovce po ostříhání znovu začíná produkovat další vlnu. Vlna je 100% biodegradabilní, tedy plně biologicky rozložitelná.