Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské triko KARPOS - Loma Print W - 2532011 (White/Ombre Blue, XL)

KARPOS / 2532011 / 101 / XL

Dámské triko KARPOS - Loma Print je vyrobeno z pružné, prodyšné tkaniny a s úpravou Polygiene®, která zabraňuje růstu mikroorganismů, jako jsou bakterie a plísně, které způsobují nepříjemný zápach.

Barva
1 199 Kč (sleva 5%)

1 140 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Dámské triko KARPOS - Loma Print je vyrobeno z pružné, prodyšné tkaniny a s úpravou Polygiene®, která zabraňuje růstu mikroorganismů, jako jsou bakterie a plísně, které způsobují nepříjemný zápach.

Materiál: 100%Polyester

Specifikace:
- límec zakončený neviditelnými švy, aby se zabránilo podráždění.
- ošetření Polygiene®

Technologie:


Polygiene®
Pocení je přirozenou a důležitou součástí každé fyzické aktivity. O životně důležitou regulaci teploty a ochlazování těla se starají 2-3 miliony potních žláz v našem těle. Samotný pot je bez zápachu, ale v kombinaci s textiliemi vytváří vlhké a teplé prostředí, které je ideální pro množení a růst bakterií, které způsobují zápach.


Polygiene® zabraňuje růstu těchto bakterií způsobujících zápach přímo u zdroje. K tomu využívá nízké koncentrace 100% recyklované stříbrné soli (chlorid stříbrný) s antimikrobiálními vlastnostmi. Úprava se aplikuje na textil v konečné fázi výroby a prokazatelně poskytuje efektivní ochranu proti zápachu. Úprava Polygiene® je aktivní pouze na povrchu tkaniny, nezasahuje tak do přirozené bakteriální flóry pokožky. Technologie je 100% zdravotně nezávadná, získala v Evropě stejný certifikát bezpečnosti, jako mají třeba obvazy pro přímý kontakt s otevřenými ranami. Je také absolutně šetrná vůči životnímu prostředí, což potvrzuje certifikace Bluesign®. Úprava je navržena, tak, aby fungovala po celou dobu životnosti oděvu. Z pohledu životního cyklu výrobku poskytuje ošetření Polygiene® řadu ekologických a ekonomických výhod. Vaše oblečení můžete prát při nižší teplotě a prát je méně často. Tím významně šetříte energie a vodu. Polygiene® také prodlužuje životnost samotného oblečení, protože bakterie a časté praní odbourávají vlákna a opotřebovávají výrobek. To znamená, že oblečení ošetřená Polygiene® vám vydrží déle.

Hlavní benefity úpravy Polygiene®:
- zabraňuje růstu a množení bakterií způsobujících zápach
- zdravotně nezávadná, aktivní pouze na textilu, nepůsobí na pokožku
- certifikace bluesign® – k životnímu prostředí šetrná výroba
- funkční po celou dobu životnosti výrobku
- prodlužuje životnost oblečení 
- praní méně často a při nižších teplotách nepoškozuje tolik vlákna
- méně praní = šetříte peníze, vodu, životní prostředí, váš čas i samotné oblečení
- ušetří vám místo a váhu v batohu – nemusíte sebou vozit tolik náhradního oblečení
- udržuje vás v pohodlí, čistotě a lepší pohodě – nemusíte se obávat, že okolí zrovna nevoníte

Bluesign®

 

Bluesign znamená, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.
Cílem bluesign je zamezit používání látek, substancí a materiálů, které poškozují lidské zdraví a životní prostředí. Používat při výrobě co nejmenší množství energií a surovin. 
Systém bluesign® vznikl na základě praktických zkušeností. Ve snaze vyvinout textilní výrobek s co nejmenším dopadem na životní prostředí a odpovědné využívání lidských zdrojů vznikla koncepce systému bluesign®. První iniciativa projektu sahá do roku 1997. Bluesign Technologies AG byla založena v roce 2000 se sídlem ve Švýcarsku, aby bylo zajištěno, že systém bude nezávislý, a proto realizovatelný pro co největší počet firem.

Více informací naleznete přímo na stránkách https://www.bluesign.com/en.