Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské triko SMARTWOOL - Merino 250 Baselayer Pattern - B14061A93 (Tibetan Red, XS)

SMARTWOOL / SW0SS226A25 / XS

Dámské triko SMARTWOOL - Merino 250 Baselayer Pattern Crew s gramáží 250g/m2 z příjemné merino vlny Vás udrží v teple i při velmi nízkých teplotách.

Barva
2 699 Kč (sleva 10%)

2 430 Kč

Skladem

Popis produktu

Dámské triko  SMARTWOOL - Merino 250 Baselayer Pattern Crew s gramáží 250g/m2 z příjemné merino vlny Vás udrží v teple i při velmi nízkých teplotách. 
Plně funkční materiál vás jen mile překvapí, merino zcela přirozeně odvádí pot od těla, a i přes svou nasákavost dokáže tělo stále zahřívat, ale nikoliv přehřívat. Tyto vlastnosti oceníte na lyžích, horské túře, nebo na chatě. Všestranné využití, švy posunuty více do předního dílu, tím je zamezeno tření. Materiál má UV ochranu proti vyblednutí v hodnotě UPF 50+.

Materiál: 100% Merino Wool

Specifikace:
- gramáž 250 g/m2
- UPF 50+
- speciální plochý šev, který nedře ani netlačí
- antimikrobiální vlastnosti přírodního materiálu
- zavřený úplet
- Crew neck se vsazenými rukávy
- posunuté ramenní švy zabraňují shrnování a tření
- ploché švy minimalizující tření pro vaše pohodlí

Technologie:

Merino vlna
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.