Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Dámské triko SMARTWOOL - W Merino Sport150 Dragonf Summit SSGTS Tee (Light Mahogany Heather, M)

SMARTWOOL / SW016595J59 / M

Dámské triko s krátkým rukávem a atraktivním potiskem vhodné pro každodenní aktivity.

Barva
Velikost
1 499 Kč (sleva 5%)

1 425 Kč

Skladem

Popis produktu

Někteří lidé si myslí, že vážka je symbolem štěstí – v tomto případě by vaše štěstí mohlo spočívat v tom, že na sobě máte právě toto neskutečně pohodlné triko!
Vyúžený střih, který obepne Vaše křivky, a mimořádně měkká tkanina, která nabízí přirozenou odolnost proti zápachu, regulaci teploty a odvod vlhkosti, je toto dámské tričko ideální jako základní vrstva v chladnějším dni, ale i jako samostatný módní kousek na jógu v parku nebo na happy hour s přáteli.
Díky přirozeným vlastnostem Merino vlny je zachována výborná termoregulace a komfort nošení. Použitím syntetických vláken je zvýšena odolnost trička.

Materiál: 56% Merino Wool / 44% Polyester

Specifikace:
- střih Slim FIT
- UPF 20+- 
- ploché švy eliminující tření
- zvýšená odolnost
- maximální prodyšnost
- rychleschnoucí
- nezapáchá
- ideální jako první vrstva
- určeno pro veškeré sportovní aktivity i na běžné nošení

Technologie:

MERINO WOOL
Merino je vlna ze speciálně vyšlechtěných ovcí žijících v chladných oblastech. Na omak je oblečení z tohoto materiálu hedvábně jemné a neškrábe. Struktura vlákna a technologie pletení dokáže i při velmi malé hmotnosti účinně zahřát, neboť utváří více vzduchových kapes. Ty udržují vzduch ohřátý vlastním tělem nositele a tvoří vysoce účinnou izolaci. 
Merino dokáže neutralizovat pot, stará se o přirozené potlačení zápachu, zabraňuje průniku nečistot a má samočistící efekt. Vlákna pojmou velké procento vlhkosti při zachování suchého a hřejivého povrchu. Mezi jeho nesporné přednosti patří vysoká hodnota izolace, dokonalá prodyšnost, odvod nežádoucí vlhkosti do okolí a ochrana před UV zářením. Oblečení z merino vlny je díky přírodní a obnovitelné složce materiál, který je vhodný i pro alergiky a astmatiky.
Merino vlna je přírodním obnovitelným ekologickým materiálem. Ovce po ostříhání znovu začíná produkovat další vlnu. Vlna je 100% biodegradabilní, tedy plně biologicky rozložitelná.

 

5 JEDINEČNÝCH VLASTNOSTÍ MERINO WOOL

Tepelný komfort - Merino vlna je schopna pojmout vlhkost o velikosti třetiny své vlastní váhy a při tom zůstat hřejivou.

Prodyšnost - výrobky z Merino vlny dokáží dýchat. Proto, když se zpotíte, jsou schopné absorbovat nežádoucí vlhkost a uvolnit ji do okolí.

Jemný dotek na kůži - Merino vlákna jsou mnohem tenčí než jiné typy vlny. Na dotek připomíná Merino vlna hedvábí. Takže při přímém styku s pokožkou neškrábe ani nekouše.

Snižuje zápach - Bakterie preferují hladké povrchy s pozitivním elektrickým nábojem jako mají syntetické materiály, zatímco šupinky Merino vlákna s neutrálním nábojem je nezajímají. Díky tomu má Merino vlna schopnost snižovat tělesný zápach.

Odolnost proti zašpinění - Šupinky na povrchu Merino vlákna zabraňují průniku nečistot, takže oblečení z Merino vlny vypadá dobře delší dobu. Ze stejného důvodu se špína při praní z vlákna lépe odstraní.