Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská bunda KILLTEC - KOS 87 MN JCKT Xenios - 39147 (Dark Blue, XXL)

KILLTEC / 39147-000-00811 / XXL

Pánská bunda KILLTEC - KOS 87 MN JCKT Xenios - 39147

Barva
2 899 Kč (sleva 10%)

2 610 Kč

Skladem

Popis produktu

Pánská bunda KILLTEC - KOS 87 MN JCKT Xenios - 39147
Pánská funkční bunda KILLTEC - KOS 87 MN JCKT Xenios - 39147 spolehlivě chrání před větrem a deštěm. Je 100% větruodolná a voděodolná s vodním sloupcem 10 000 mm a lepenými švy. Kapuce je odepínací a nastavitelná. Manžety lze nastavit pomocí Velcro zapínacích prvků. Šířku lemu lze nastavit pomocí stahovací šňůrky. Zip je vybaven chráničem brady, který zabraňuje sevření pokožky. Dvě boční kapsy jsou opatřeny zipy, dvě vnitřní kapsy nabízejí další úložný prostor. Společnost KILLTEC má obzvláště velký zájem na tom, aby její kolekce byly udržitelnější a připravenější na budoucnost. KIILLTEC se stále více zaměřuje na odpovědnější výrobní procesy. Tato bunda je tedy bez PFC.

Materiál: 100% Polyester

Specifikace:
- vodní sloupec 10 000 mm
- prodyšnost  3 000 g/m²/24h
- voděodolná povrchová úprava bez PFC pro ještě lepší ochranu před povětrnostními vlivy
- dvě boční kapsy na zip
- dvě vnitřní otevřené kapsy
- odepínací nastavitelná kapuce
- ochranná krytka brady
- nastavitelné rukávy
- nášivka Killtec na levém rameni
- regulovatelné stažení v pase

Technologie:


Teflon EcoElite™. Jedná se o certifikované technologie pro svrchní úpravu oblečení, které jsou šetrné k životnímu prostředí.
Materiály neobsahijí žádné fluorokarbony, jsou tedy PFC free.

PFC free
S označením PFC se setkáte především u outdoorového oblečení s impregnací, ale také třeba u pracovních oděvů, koberců, čalounění a dalších výrobků.
PFC jsou fluorokarbony, u kterých jsou vazby uhlík-vodík, nahrazeny vazbou uhlík-fluor. Výsledkem je několik výjimečných vlastností – stálost, tepelná stabilita a odolnost vodě a oleji. Odborníci ale potvrzují nepříznivé účinky na zdraví a především životní prostředí. Tyto sloučeniny se totiž právě díky svým vlastnostem nerozkládají a zůstávají v přírodě stovky let. Do těla se pak mohou dostat v malé míře vdechnutím, potravou a přes kůži. Evropská unie zakázala od roku 2020 tyto výrobky vyrábět a používat.
Mnoho výrobců tak již s předstihem přišlo s technologiemi PFC free, tzn. materiály neobsahují žádné závadné chemikálie z řady PFC a jsou šetrné k životnímu prostředí.