Nově spuštěný e-shop. Nabídku budeme postupně doplňovat. Děkujeme za pochopení.

Pánská bunda NORDBLANC - Burnt - 4509 (Graphite, L)

NORDBLANC / 4509/GRA/L

Pánská péřová bunda NORDBLANC Burnz je vyplněná velkým množstvím peří. Je velmi teplá. V bundě NORDBLANC Burnt vám díky skvělým izolačním vlastnostem nikdy nebude zima.

Barva
Velikost
4 399 Kč (sleva 30%)

3 080 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Péřová bunda propracovaného designu, ve velmi kvalitním provedení, je vyplněná velkým množstvím výběrového peří. Díky výplni z peří a ultra lehkému materiálu je velice přizpůsobivá a příjemná. Vzhledem ke svému objemu je i lehká. Peří nabízí přirozené termoizolační vlastnosti, je dokonale prodyšné ale zároveň stoprocentně chrání tělesné teplo. Tento typ péřové bundy můžete nosit v rozmezí teplot -30 až  5 stupňů Celsia. (Ale nezapomínejte správně vrstvit funkční oblečení.) Peří se díky své skvělé schopnosti termoregulace a prodyšnosti velmi rychle přizpůsobuje vnější teplotě a vám. Bunda je vybavena bederním pásem, takže vám záda nepodfoukne žádný vítr. Zabrání také sněhu, aby se vám při hodně divoké koulovačce nebo pádu na lyžích dostal až pod bundu.

Specifikace:
- větrací zipy
- systém bederního pásu
- odepínatelná kapuce
- vnitřní náprsní kapsa
- skipass kapsa

 

Nízká váha
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.

Husí/Kacní peří
Hlavní výhodou výplně z peří je fakt, že vám zaručí skutečný komfort ve velkém rozptylu teplot. Budete se tedy cítit pohodlně jak v mírných teplotách, kdy potřebujete pouze tepelnou podporu, tak i v těch největších mrazech, kdy vás výplň dokonale zahřeje.