Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská hybridní bunda 2117 OF SWEDEN - Blixbo - 7859921 (Navy AoP, XL)

2117 OF SWEDEN / 7859921 / 697 / XL

V pánské hybridní bundě Blixbo od značky 2117 OF SWEDEN můžete vyrazit do práce i na hory. Skvěle kopíruje siluetu těla a poslouží výborně jako druhá nebo horní vrstva.

Barva
Velikost
2 099 Kč (sleva 15%)

1 785 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

V pánské hybridní bundě Blixbo od značky 2117 OF SWEDEN můžete vyrazit do práce i na hory. Skvěle kopíruje siluetu těla a poslouží výborně jako druhá nebo horní vrstva. Výplň Primaloft zahřeje, i když je mokrá. Elastický materiál a strečový zesílený fleece dodají potřebný komfort a svobodu pohybu. Tato bunda je zařazena do kategorie hybridních, protože poskytuje dostatečnou ochranu proti větru i vodě a zároveň je prodyšná, a tak ji na sobě vlastně ani nebudete cítit.

Značka 2117 Of SWEDEN navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní sportovní oblečení s typicky čistým skandinávským designem a ohledem na životní prostředí. Pokud váháte s volbou vhodné velikosti, doporučujeme vybrat větší variantu.

 

Materiál:
- 100% Polyester
- 95% Polyester / 5% Elastan

Specifikace:
- strečový zesílený fleece
- značková výplň PRIMALOFT, která hřeje i když je mokrá
- dvě boční kapsy
- otvory pro palce
- 4 směrný streč
- ECO


ECO
Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí


Rychleschnoucí
Quick dry - rychleschnoucí látka neabsorbující vlhkost

Voděodpudivost


DWR- Durable Water Repellency je trvanlivá vodoodpudivost, tedy speciální úprava textilie. Správné fungování poznáte tak, ze se na povrchu bundy nebo mikiny tvoří z deště a sněhu kapičky stékající dolů. K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8


4 směrný streč
Plně strečová látka