Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská mikina HANNAH - Enryx (Anthracite/Dark Gray Mel, L)

HANNAH / 10025473HHX.01.L

Velmi lehká a teplá mikina na různorodé aktivity od podzimu do jara nese název HANNAH Enryx. Díky hybridní materiálové konstrukci je na pomezí bundy a střední vrstvy.

Barva
2 499 Kč (sleva 20%)

2 000 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Velmi lehká a teplá mikina na různorodé aktivity od podzimu do jara nese název HANNAH Enryx. Díky hybridní materiálové konstrukci je na pomezí bundy a střední vrstvy a při velmi intenzivních aktivitách jako je například skialpinismus, tak může posloužit jako skvělá vrstva při cestě vzhůru, kdy potřebuješ větruodolný přední díl, ale zároveň oceníš lehký prodyšný materiál na zádech a rukávech.
Přední díl kromě odolnosti vůči větru obsahuje zateplení Duratherm Classic. Prodyšný a pružný materiál Polarstretch Micro, který je použitý na zbytku mikiny, je strečový a Enryx tě tak neomezí v pohybu a bude velmi komfortním produktem, který si okamžitě oblíbíš. S touto mikinou dokážeš, že na to máš.

Materiál:
- 92% Polyester / 8% Elastan
- 100% Polyamide

Specifikace:
- hybridní mikina bez kapucy
- větruodolný přední díl
- lehký prodyšný materiál na zádech a rukávech
- zúžený střih Alpine Fit
- materiál Polarstretch Micro
- tepelná izolace Duratherm Classic
- reverzní dlouhý zip a stojáček
- hlavní kapsy na zip
- rukávy lemované gumou, spodní kraj lemovaný gumou
- dekorativní prošití
- zateplený přední díl z větruodolného materiálu
- zadní díl z prodyšného elastického materiálu
- hmotnost 350g (velikost L)

Technologie:

Airlite AC
Ultra lehký a pevný materiál, ošetřený prodyšnou vrstvou transparentního micro zátěru, který zvyšuje ochranu proti větru a dešti při zajištění optimálního odvodu tělesné vlhkosti nahromaděné uvnitř oděvu. Tento materiál je ideální pro aktivní sport, kde je kladen hlavní důraz na hmotnost a prodyšnost.

 

Duratherm Classic
Duratherm Classic je kvalitní polyesterové rouno, které vyniká výbornými termoizolačními vlastnostmi. Zaručuje optimální funkčnost a dostatečný tepelný komfort i za vlhka. Výplň je vhodná pro použití u sportovního i volnočasového oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.

 

 

 

Polarstretch Micro
Materiál Polarstretch Micro je elastický, poddajný, pružný ve všech směrech, a snadno se udržuje. Disponuje nízkou hmotností a dlouhotrvající životností. Díky stavbě tkaniny je oblečení vysoce prodyšné a umožňuje odvod potu i tělesných výparů. Oblečení z materiálu Polar Stretch Micro se používá při aerobních aktivitách, díky pružnému materiálu neomezuje v pohybu a je ideální pro přechodné období.