Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská péřová bunda HANNAH - Torid (Mykonos Blue, M)

HANNAH / 10000048HHX.01.M

Lehká pánská péřová bunda HANNAH Torid pro všechny outdoorové nadšence, kteří chtějí vypadat stylově a při tom zůstat v maximálním pohodlí

Barva
3 999 Kč (sleva 20%)

3 200 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Lehká pánská péřová bunda HANNAH Torid pro všechny outdoorové nadšence, kteří chtějí vypadat stylově a při tom zůstat v maximálním pohodlí. Hodí se do města i pro volný čas. Bunda je plněná kachním peřím, které se považuje za jeden z nejlepších izolačních materiálů. Nadčasový design se snoubí s praktičností díky lemování gumou na kapuci, rukávech a spodním okraji. Hlavní kapsy na zip jsou samozřejmostí stejně jako transportní obal, do kterého bundu snadno a rychle sbalíte.

Materiál: 
- svrchní materiál 100% Polyamid
- vnitřní materiál 100% Polyamid
- výplň kachní peří 90:10

Technologie:

Kachní peří je stále považováno za jeden z nejlepších izolačních materiálů. Nejlépe se hodí do zimních expedičních spacáků, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na lehkost a stlačitelnost náplně a zároveň je na minimum omezena možnost jejího zvlhnutí. Tepelně izolační vlastností prachového peří spočívají v jeho členitém povrchu, kde se vzduch akumuluje v dutinkách mezi mikroskopickými paprsky. Do prachového peří se většinou přimíchávají drobná pírka.