Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská péřová bunda NORDBLANC - Pathway - NBWJM7511 (Black, M)

NORDBLANC / 7511 / CRN / M

Pánská péřová bunda NORDBLANC Pathway z materiálu od TORAY, je ultralehká a díky odolnému materiálu TORAY i velice praktická a odolná. Vyniká svojí univerzálností a skvělými izolačními vlastnostmi.

Barva
5 499 Kč (sleva 20%)

4 400 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Péřová bunda NORDBLANC Pathway v jednoduchém designu, ale kvalitním provedení, je vyplněná výběrovým peřím. Díky výplni z peří a ultra lehkému materiálu je lehká a velice příjemná. Peří nabízí přirozené termoizolační vlastnosti, je dokonale prodyšné a zároveň chrání tělesné teplo. Tento typ péřové bundy můžete pohodlně nosit v rozmezí teplot -5 až +15 stupňů Celsia. Tím jsou dány její velmi široké možnosti použití. Peří se díky své skvělé schopnosti termoregulace a prodyšnosti velmi rychle přizpůsobuje vnější teplotě i vám, proto ji nemusíte sundávat ani do auta. Peří zreguluje teplotní komfort a vám bude "tak akorát". Slouží také jako vrstva pod zimní, případně lyžařskou bundu. Zvlášť pokud mrzne až praští a vy chcete být v teple.

Materiál:
- svrchní materiál: 87% Nylon / 13% Spandex
- výplň: 90% Prachové peří / 10% Peří
- podšívka: 100% Polyester

Benefity:


NÍZKÁ VÁHA
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.


HUSÍ/KACHNÍ PEŘÍ
Hlavní výhodou výplně z peří je fakt, že vám zaručí skutečný komfort ve velkém rozptylu teplot. Budete se tedy cítit pohodlně jak v mírných teplotách, kdy potřebujete pouze tepelnou podporu, tak i v těch největších mrazech, kdy vás výplň dokonale zahřeje.

Technologie:


PEŘÍ
Peří je nejvýkonnější přírodní izolační materiál, který má 4x vyšší termo izolační schopnosti než syntetická vlákna a 2x vyšší než vlna. Zároveň stoprocentně absorbuje vlhkost a odvádí ji od těla. Mezi největší přednosti patří maximální tepelný komfort, velmi nízká hmotnost a dlouhá životnost. Po vybalení z obalu řádně výplň proklepejte a výrobek pověste na ramínko, aby se péřová výplň mohla nadechnout a získat objem, který ztratila při skladování.