Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská polokošile CITYZEN - Massy (Navy/Lososová, 4XL)

Cityzen / 599-60 / 4XL

Bavlněná polokošile s úpravou CITYZEN, která zajistí neviditelnost Vašeho potu za každé životní situace.

Barva
1 799 Kč (sleva 5%)

1 710 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Bavlněná polokošile s úpravou CITYZEN, která zajistí neviditelnost Vašeho potu za každé životní situace.

Vnější strana polokošile CITYZEN je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po ní volně stečou a nezanechají stopu. Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven.
Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje polokošili její největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.
Ve složení materiálu převládá prémiová bavlna (95 %), takže je polokošile perfektně prodyšná a příjemná na dotek. Díky příměsi Elastanu (5 %) vám bude polokošile padne jako ulitá.
Důležitým detailem je exkluzivní košilový límeček, který skvěle drží tvar - oproti běžně používanému žebrovému, jehož růžky mají tendenci se kroutit nahoru. 


Materiál: 100% prémiová bavlna

Jak materiál CityZen® funguje a co umí?
Vnější strana je díky hydrofobní úpravě chráněna proti skvrnám a špíně. Kapaliny po triku volně stečou a nezanechají stopu.
Vnitřní strana silně saje, absorbuje vlhkost a rozvádí ji do velké plochy. Tím zajišťuje rychlé odpaření tělesné vlhkosti přes pleteninu ven. Nestane se, že by vás propocené triko dlouho studilo.
Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje triku jeho největší výhodu - mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět.