Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská prošívaná bunda HANNAH - Tiago (Ketchup, M)

HANNAH / 10014656HHX.01.M

Netradičně pojaté prošívání je poznávacím prvkem lehké zimní bundy HANNAH Tiago. Tato bunda je zateplena 100 % recyklovaným materiálem Sugenro GRS a svrchní materiál je naimpregnován pro lepší voděodolnost.

Barva
Velikost
2 499 Kč (sleva 20%)

2 000 Kč

Skladem

Popis produktu

Netradičně pojaté prošívání je poznávacím prvkem lehké zimní bundy HANNAH Tiago. Tato bunda je zateplena 100 % recyklovaným materiálem Sugenro GRS a svrchní materiál je naimpregnován pro lepší voděodolnost. Díky mikroporéznímu polyurethanovému zátěru Drypeak 1500, který má vyvážený poměr prodyšnosti a voděodolnosti, budeš chráněn proti sněhu i dešti. Bunda je vybavena dvěma zipovými kapsami.  Nabízíme ji v několika barvách, takže si vybere opravdu každý. Mít styl, mít komfort a zároveň funkčnost – na tom záleží.

Materiál: 
- vnější materiál 100 % Polyamid
- vnitřnímateriál 100 % Polyamid
- výplň 100 % Polyester / Sugerno GRS

Specifikace:
- materiál Drypeak 1 500
- tepelná izolace Sugenro GRS
- kapuce lemovaná gumou
- hlavní zip reverzní, hlavní kapsy na zip
- rukávy i spodní kraj lemované gumou
- dekorativní prošití
- střih Regular FIT

Technologie:


Drypeak 1500
DRYPEAK 1500 je mikroporézní polyuretanový zátěr. Oblečení opatřené tímto zátěrem je vhodné pro volnočasové aktivity v mírných klimatických podmínkách a ve městě. Tato úprava zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny. Vodní sloupec: 1 500 mm.

Sugenro GRS


Sugenro GRS recycled green wadding je typ recyklované výplně. Recyklovaný 100% polyester zajistí teplo, prodyšnost, je ekologický a recyklovatelný. Global Recycling Standard (GRS) je validační standard pro recyklovaná vlákna. Suroviny jsou 100% recyklované PET lahve, výrobní proces zahrnuje čištění odpadních vod, používání chemikálií v souladu s Oeko-tex100 a sociální odpovědnost podle implementace standardů Mezinárodní organizace práce (ILO).