Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská sportovní bunda NORDBLANC - Grove - NBWJM6987 (Dusty Wine, M)

NORDBLANC / 6987 / ZPV / M

Pánská sportovní bunda NORDBLANC Grove. Rukávy z POWERFLEECU a přední díl vyplněný dutým vláknem FURTHERM® vytváří bundu s vlastnostmi mikiny.

Barva
2 499 Kč (sleva 20%)

2 000 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánská sportovní bunda NORDBLANC Grove  má zateplený a větruvzdorný přední i zadní díl a rukávy z powerfleecu. Zateplené části jsou z příjemného lehkého materiálu s výplní z dutého vlákna FURTHERM®, která výborně udrží teplo a spolehlivé ochrání před profouknutím. Lehká sportovní bunda má vysoce ergonomický a funkční střih, který se výborně přizpůsobuje tělu a zároveň umožňuje volný pohyb. Je vhodná jako samostatná vnější vrstva, nebo jako vrstva pod bundu. Bunda je vhodná na nordic sporty nebo jen tak do přírody či do města.

Materiál: 
- 20% Nylon / 76% Polyester / 4% Elastan
- výplň: 100% polyester
- podšívka: 100% polyester

Benefity:

ODOLNÉ PROTI VĚTRU
Odolá i silným náporům větru a udrží vás v pohodlí i ve vypjatých povětrnostních podmínkách a náročných situacích.

NÍZKÁ VÁHA
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.

ELASTICKÉ
Pružná látka umožňuje volnost pohybu a maximální komfort při jakékoliv aktivitě.

Technologie:

 

POWERFLEECE
Lehký, velmi elastický materiál, z vnitřní strany mikro broušený pro zvýšení tepelné izolace a komfortu. Z vnější strany hladký a velmi příjemný na dotek, nabízí výbornou tepelnou izolaci a ochranu proti nárazovému větru

FURTHERM®
Prodyšná tepelně izolační výplň. Udržuje tělo v teple a komfortu. Ve vypjatých povětrnostních podmínkách akumuluje tělesné teplo, které později opět uvolňuje zpět, čímž pomáhá udržovat potřebnou teplotu těla. Zaručuje komfort a pohodlí při veškerých aktivitách.