Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská ultralehká bunda HANNAH - Dolph (Yellow Stripe, XXL)

HANNAH / 10005238HHX.01.XXL

Ultralehká pánskábunda HANNAH Dolph je plněná syntetickým materiálem Thermore Ecodown, který má podobné izolační vlastnosti jako péřová bunda. Je určena jak na hory tak do města.

Barva
4 999 Kč (sleva 20%)

4 000 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Ultralehká pánská bunda Hannah Dolph je skvělým sbalitelným pomocníkem, který bude v horách či na treku hned po ruce.

Bunda plněná materiálem Thermore Ecodown vám poskytne podobné izolační vlastnosti, jaké byste očekávali od péřové bundy. Tento syntetický materiál je ovšem oproti peří ekologičtější a ohleduplnější ke zvířatům. Bunda je komorově plněná a nabízí perfektní zateplení. Svrchní ultralehký a pevný materiál Airlite s prodyšnou vrstvou transparentního micro zátěru zvyšuje ochranu proti větru a dešti a skvěle odvádí tělesnou vlhkost. Sportovní vyúžený střih a anatomicky tvarované rukávy zakončené gumou vám umožní přirozeně volný pohyb. Neodepínatelná kapuce se stahováním, spodní okraj s regulací šířky a kvalitní YKK zipy jsou samozřejmostí. Bundu lehce sbalíte do praktického transportního obalu.

Materiál: 100 % polyamid

Náplň: Thermore Ecodown Fibers - FE Soft

Airlite AC
Ultra lehký a pevný materiál, ošetřený prodyšnou vrstvou transparentního micro zátěru, který zvyšuje ochranu proti větru a dešti při zajištění optimálního odvodu tělesné vlhkosti nahromaděné uvnitř oděvu. Tento materiál je ideální pro aktivní sport, kde je kladen hlavní důraz na hmotnost a prodyšnost.