Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zateplená bunda 2117 OF SWEDEN - Krusbo - 7519908 (Ink, M)

2117 OF SWEDEN / 7519908-289 / M

Pánská zateplená bunda Krusbo od švédské značky 2117 OF SWEDEN je vyrobena z lehkého, větruvzdorného, ECO materiálu s vnitřní izolací z PRIMALOFTU.

Barva
3 499 Kč (sleva 40%)

2 100 Kč

Popis produktu

Pánská zateplená bunda Krusbo od švédské značky 2117 OF SWEDEN je vyrobena z lehkého, větruvzdorného, ECO materiálu s vnitřní izolací z PRIMALOFTU.  Tato izolace má vynikající hřejivé vlastnosti, vysokou voděodpudivost, lehkost, snadnou sbalitelnost a schopnost vrátit se zpět do původního tvaru. Bunda Djuras je celorozepínací s vyšším límcem, ochranou brady. Na přední části najdete dvě hlavní kapsy, spodní lem a rukávy jsou zakončeny pružnou gumičkou, ta zabraňuje vnikání studeného vzduchu pod bundu. Tento model je oboustranný, z jedné strany je bunda jednobarevná, z druhé strany vícebarevná. Můžete tak bundu nosit, podle vaší nálady. Využít jí můžete na procházky městem a nebo jí povýšit jako vnitřní vrstvu pod třívrstvou bundu.

Materiál: 100% polyamid, výplň: 100% polyester

Specifikace:
- sbalitelná do malého sáčku
- hodí se pro použití pod 2L, 3L bundu 
- lehký, větruvzdorný, ECO materiál
- vnitřní izolace PRIMALOFT která hřeje i když je mokrá
- elastické manžety v rukávech 
- celorozepínací
- přinechaná kapuce
- 2 hlavní kapsy na zip
- možnost vrstvení
- logo 2117

Benefity:

VODĚODPUDIVOST
DWR- Durable Water Repellency je trvanlivá vodoodpudivost, tedy speciální úprava textilie. Správné fungování poznáte tak, ze se na povrchu bundy nebo mikiny tvoří z deště a sněhu kapičky stékající dolů. K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8


RYCHLESCHNOUCÍ
Quick dry - rychleschnoucí látka neabsorbující vlhkost.


VĚTRUVZDORNÉ
Vyrobeno z materiálů, které odolají povětrnostním vlivům.


ECO
Ekologické materiály z odpadních látek textilního průmyslu nebo PET lahve byly použity na výrobu tohoto kousku oblečení. I nejmenší detaily jako zipy nebo druky byly vyrobeny certifikovanými dodavateli s ohledem na životní prostředí.


PRIMALOFT Black
Jeden z nejvýkonnějších tepelně izolačních materiálů, neabsorbuje vodu a jeho vysoký výkon a tepelně izolační schopnosti se téměř nesnižují ve vlhkém prostředí. Plnění 80g.