Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zateplená bunda 2117 OF SWEDEN - Skogsa - 7518914 (Ink, XXL)

2117 OF SWEDEN / 7518914-289 / XXL

Pánská bunda 2117 OF SWEDEN - Skogsa je vyrobena z lehkého eco materiálu, který je prodyšný a větru odolný. Tepelnou izolaci zajišťuje lehká výplň Thinsulate. Bundu využijete při zimních sportovních aktivitách i na běžné nošení.

Barva
2 899 Kč (sleva 30%)

2 030 Kč

Popis produktu

Zateplená bunda Skogsa od značka 2117 OF SWEDEN na první pohled zaujme svým prošitím. Je součástí kolekce šetrné k přírodě, která byla navržena tak, aby minimalizovala dopady na životní prostředí. Zahřeje Vás díky výplni Thinsulate a manžety na kapuci a rukávech zamezí průniku větru. Padajícího sněhu nebo mírného deště se bát nemusíte, protože povrchová úprava DWR dělá horní stranu voděodpudivou. Oceníte jistě i praktické boční kapsy a skrytou kapsu na skipas na levém rukávu.

Specifikace:
- výplň 3M Thinsulate
- dvě boční kapsy
- manžety na kapuci a na rukávech
- skrytá kapsa na skipas na levém rukávu
- reflexní potisk na hrudi

Benefity:

VODĚODPUDIVOST
DWR -
Durable Water Repellency je speciální úprava textilie která zaručí trvanlivou voděodpudivost.K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8


RYCHLESCHNOUCÍ
Quick  Dry
- rychleschnoucí látka neabsorbující vlhkost


ECO - Ekologické materiály

Technologie:

Thinsulate® je tepelná izolace vyvinutá známou technologickou firmou 3M. Jedná se o rouno tvořené mikroskopickými vlákny ze syntetického materiálu 25krát tenčími než vlas. Princip izolace spočívá v tom, že vlákna vytvářejí obrovský povrch, na kterém ulpívají molekuly vzduchu, přičemž právě tento zachycený vzduch způsobuje tepelně izolační vlastnosti. Oproti izolačním pěnám typu pěnového polystyrenu, kde je vzduch držen v malých buňkách napěněného plastu, je v rounu umožněna cirkulace vzduchu a nedochází k zadržování vlhkosti. Materiál 3M Thinsulate® se tepelně izolačními vlastnostmi vyrovná nejkvalitnějšímu peří, oproti kterému však nepohlcuje vlhkost. Díky svým dobrým vlastnostem je rouno Thinsulate® používáno jako tepelná izolace do bund, bot, spacáků a dalších výrobků, u kterých potřebujeme zabránit úniku tepla. 


DWR - Durable Water Repellency DWR - Durable Water Repellency - je speciální úprava textilie která zaručí trvanlivou voděodpudivost.
K tomuto účelu jsou využity látky bez PFC perfluorovaných chemikálií kateogorie C8