Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní bunda HANNAH - Gunner I (Anthracite, M)

HANNAH / 215HH0024HJ.03.M

Pánská zimní bunda HANNAH Gunner je skvělá pro každodenní nošení a díky nenápadnému civilnímu vzhledu se hodí do školy nebo do práce.

Barva
3 599 Kč (sleva 22%)

2 800 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánská zimní bunda HANNAH Gunner je skvělá pro každodenní nošení a díky nenápadnému civilnímu vzhledu se hodí do školy nebo do práce.
Vnější povrch bundy je opatřený mikroporézním polyuretanovým zátěrem Drypeak 3000 s vynikajícím poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Pod svrchní vrstvou se nachází termoizolační hmota Duratherm Classic. Toto speciální polyesterové rouno je určené pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. Bunda skvěle padne a kapuce, rukávy a spodní kraj se dají v případě potřeby regulovat. Vysoce odolné zátěžové zipy YKK, prodloužený střih, rukávová manžeta a mnoho praktických kapes na zip jsou rozhodně plus. Nenápadná a přesto stylová.

Specifikace:
- stylový design
- prostorné kapsy
- vysoce odolné zátěžové zipy YKK
- prodloužený střih
- regulovatelná kapuce
- stahovatelné rukávové manžety
- polyuretanový zátěr Drypeak 3000
- prodyšnost a voděodpudivost
- termoizolační hmota Duratherm pro tepelný komfort

 

Drypeak 3000 je mikroporézní polyurethanový zátěr s vyváženým poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Materiály opatřené tímto zátěrem jsou vhodné pro středně náročné outdoorové aktivity, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm.

Duratherm Classic je kvalitní polyesterové rouno, které vyniká výbornými termoizolačními vlastnostmi. Zaručuje optimální funkčnost a dostatečný tepelný komfort i za vlhka. Výplň je vhodná pro použití u sportovního i volnočasového oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.

DWR (Durable Water Repellent) je povrchová vodoodpudivá úprava materiálu, která zlepšuje funkční vlastnosti oblečení. Trvanlivost impregnace může být až 10 pracích cyklů a zároveň je snadno obnovitelná běžně dostupnými prostředky na bázi sprejů. Používá se novější typ DWR C6, který je šetrnější k životnímu prostředí.