Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní bunda HANNAH - Sanford (Dark Denim Mel, L)

HANNAH / 10000027HHX.01.L

Pánská zimní bunda HANNAH Sanford je díky chytré kombinaci funkčních materiálů, polyuretanového zátěru Drypeak 6000 s vyváženým poměrem nepromokavosti a prodyšnosti, podlepeným hlavním švům, kvalitnímu polyesterovému rouna DuraTherm Classic a podšívce Element tou správnou volbou pro každého nadšeného vyznavače zimních radovánek.

Barva
3 499 Kč (sleva 20%)

2 800 Kč

Skladem

Popis produktu

Polyuretanový zátěr  Drypeak 6000 poskytuje vyvážený poměr prodyšnosti a voděodolnosti. Duratherm polyesterové rouno určené pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. 

Podlepené hlavní švy podporují celkové nepromokavé vlastnosti bundy. Odvětrání v podpaží a podšívka Element zajišťují lepší termoregulaci. Anatomicky tvarované rukávy jsou zakončené stahováním patkou se suchým zipem a mají praktické elastické rukávové manžety. Přinechaná kapuce se dá stejně jako spodní kraj regulovat. Všechny lyžařské nezbytnosti jako je sněhový límec v pase, vnitřní kapsa na brýle, rukávová kapsa na skipas či systém kapes na zip samozřejmě nechybí. Vyberte si z několika tlumených nebo veselých barev tu svou.

DRYPEAK 6000

Pokročilá technologie s vyšším stupněm nepromokavosti i prodyšnosti. Oblečení opatřené zátěrem Drypeak 6000 má ideální vlastnosti pro převážnou většinu outdoorových aktivit, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm.

Vodní sloupec: 6 000 mm

Prodyšnost: 6 000 g/m²/ 24h

DURATHERM CLASSIC
Duratherm Classic je kvalitní polyesterové rouno, které vyniká výbornými termoizolačními vlastnostmi. Zaručuje optimální funkčnost a dostatečný tepelný komfort i za vlhka. Výplň je vhodná pro použití u sportovního i volnočasového oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.