Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní bunda HANNAH - Slasher II (Dark Denim Mel/Majolica Blue, L)

HANNAH / 217HH0031HJ.03.L

Pánská zimní bunda HANNAH Slasher II je ideální volba do města. Má regulovatelnou kapuci, praktické manžety na rukávech, prostorné kapsy a zip chráněný chlopní s patentkami.

Barva
3 299 Kč (sleva 40%)

1 980 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánská zimní bunda HANNAH Slasher je ideální volba do města. Má regulovatelnou kapuci, praktické manžety na rukávech, prostorné kapsy a zip chráněný chlopní s patentkami. Vedle zajímavého vzhledu vám bunda nabízí také skvělé technologické řešení proti zimě. HANNAH Slasher II využívá polyesterovou střiž Duratherm High Loft, která je určená pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. Materiál má vysokou plnivost, výbornou stlačitelnost a spolehlivě funguje i ve vlhkém prostředí.

Před deštěm a sněhem vás účinně ochrání i mikroporézní polyuretanový zátěr Drypeak 1500 s vyváženým poměrem prodyšnosti a voděodolnosti. Díky tomu můžete s bundou Hannah Slasher vyrazit do víru zimního velkoměsta bez ohledu na předpověď počasí.

Specifikace:
- regulovatelná kapuce 
- komorové plnění 
- rukávová manžeta 
- výborné materiálové řešení.

Technologie:

Drypeak 1500 je mikroporézní polyuretanový zátěr. Oblečení opatřené tímto zátěrem je vhodné pro volnočasové aktivity v mírných klimatických podmínkách a ve městě. Tato úprava zvyšuje pevnost a odolnost tkaniny.

Duratherm High Loft e kvalitní polyesterové rouno se speciální úpravou pro zvýšení objemu. Hlavní výhodou je zachování lehkosti a měkkosti výplně s optimálními termoizolačními vlastnostmi. Je vhodná zejména pro volnočasové oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.