Nově spuštěný e-shop. Nabídku budeme postupně doplňovat. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní bunda HANNAH - Sparrow (Poseidon, XL)

HANNAH / 1000717HHX.01.XL

Pánská lyžařská bunda HANNAH Sparrow, která nepromokne a ještě zajímavě vypadá díky dekorativnímu potisku na předním i zadním dílu.

Barva
3 699 Kč (sleva 40%)

2 220 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Ochranu před sněhem a deštěm zaručuje mikroporézní zátěr Drypeak 6000 Protection. Výplň z polyesterového vlákna Duratherm Classic pro změnu přináší skvělé termoizolační vlastnosti. Bunda dobře sedí, rukávy jsou anatomicky tvarované a kapuce i spodní díl se dají regulovat. Hlavní švy jsou podlepené a sněhový límec v pase zajistí, aby se vám pod bundu nedostal sníh. Odvětrávání v podpaží zaručuje lepší regulaci tepla uvnitř. Vaše ruce chrání elastická manžeta. Bunda má několik kapes na zip - na hrudi, na boku a uvnitř, takže své cennosti určitě po cestě nevytrousíte.

Specifikace:
- přinechaná kapuce se skrytou regulací
- rukávová kapsa na skipas
- vnitřní kapsa na brýle
- kapuce se skrytou regulací
- anatomicky tvarované rukávy se stahováním
- sněhový límec v pase
- odvětrání v podpaží
- skvělé termoizolační vlastnosti
- DuraTherm Classic

Duratherm Classic je kvalitní polyesterové rouno, které vyniká výbornými termoizolačními vlastnostmi. Zaručuje optimální funkčnost a dostatečný tepelný komfort i za vlhka. Výplň je vhodná pro použití u sportovního i volnočasového oblečení. Produkty s touto výplní se čistí a udržují běžným pracím cyklem na nižší teploty.


DRYPEAK 6000 Prorection
Pokročilá technologie s vyšším stupněm nepromokavosti i prodyšnosti. Oblečení opatřené zátěrem Drypeak 6000 má ideální vlastnosti pro převážnou většinu outdoorových aktivit, kde je především důležitá ochrana před sněhem nebo deštěm.
Drypeak 6000 Prorection
6 000 mm / 6 000 g/m2