Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní péřová bunda HANNAH - Zazu (Anthracite, XL)

HANNAH / 10014673HHX.01.XL

HANNAH Zazu je péřová teplá městská bunda, jejíž alternativní vzhled přítomnost peří úspěšně zapírá. Díky speciální sendvičové konstrukci, kdy je peří uzavřeno mezi dvě vrstvy membrány, je maximálně eliminován únik peří.

Barva
3 799 Kč (sleva 25%)

2 850 Kč

Skladem

Popis produktu

HANNAH Zazu je péřová teplá městská bunda, jejíž alternativní vzhled přítomnost peří úspěšně zapírá. Díky speciální sendvičové konstrukci, kdy je peří uzavřeno mezi dvě vrstvy membrány, je maximálně eliminován únik peří. Jednotlivé komory jsou odděleny asymetricky pomocí lepení. Použité peří má plnivost 550 cuin při poměru 90/10.

Peří má certifikát původu RDS, který zavazuje výrobce ke zpracování peří z chovů v důstojných podmínkách. Pomocí stahování lze regulovat obvod dolního lemu bundy. Rukávy a kapuce jsou zakončeny pružnými lemovkami. Bunda má 2 vnější a 1 vnitřní kapsu na zip. Tato péřovka tě díky svým funkcím dostane do kolen.

Specifikace:
- kapuce a rukávy lemované gumou
- hlavní zip reverzní
- hlavní kapsy na zip
- spodní kraj s regulací šířky
- technologie lepených komor
- komorově plněno peřím 550 Down, Feathers 90/10
- střih Regular FIT

Technologie:

Kachní peří 90/10
Výběrové kachní peří pro co nejlepší tepelnou izolaci. Specifikace 90/10 je poměr prachového peří a malých pírek, která zajistí dlouhodobou nadýchatelnost neboli loft.

RDS - Responsible Down Standard
Tento standart zajišťuje, že prachové peří pochází z dobře ošetřených zvířat. Sběr prachového peří a peří z živých ptáků (live-plucking) a násilné krmení jsou přísně zakázány.