Nově spuštěný e-shop. Nabídku budeme postupně doplňovat. Děkujeme za pochopení.

Pánská zimní péřová bunda NORDBLANC - Hearth - 6413 - NBWJM6413 (Black, XL)

NORDBLANC / 6413/CRN/XL

Pánská péřová bunda NORDBLANC Hearth je ultra lehká a velice praktická. Má skvělé izolační vlastnosti a díky svému všestrannému využití.

Barva
4 399 Kč (sleva 30%)

3 080 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Péřová bunda v jednoduchém designu, ale kvalitním provedení, je vyplněná výběrovým peřím. Díky výplni z peří a ultra lehkému materiálu je lehká a velice příjemná. Peří nabízí přirozené termoizolační vlastnosti, je dokonale prodyšné a zároveň chrání tělesné teplo. Tento typ péřové bundy můžete pohodlně nosit v rozmezí teplot -10 až +15 stupňů Celsia. Tím jsou dány její velmi široké možnosti použití. Peří se díky své skvělé schopnosti termoregulace a prodyšnosti velmi rychle přizpůsobuje vnější teplotě i vám, proto ji nemusíte sundávat ani do auta. Peří zreguluje teplotní komfort a vám bude "tak akorát". 

Materiál:
Svrchní materiál: 100% nylon
Výplň: 90% prachové peří 10% peří
Podšívka: 100% polyester

NÍZKÁ VÁHA
Odlehčený materiál vám poskytuje pohodlí a neomezenou možnost pohybu.

HUSÍ/KACHNÍ PEŘÍ
Hlavní výhodou výplně z peří je fakt, že vám zaručí skutečný komfort ve velkém rozptylu teplot. Budete se tedy cítit pohodlně jak v mírných teplotách, kdy potřebujete pouze tepelnou podporu, tak i v těch největších mrazech, kdy vás výplň dokonale zahřeje.