Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské funkční triko SILVINI - Lana - MT565 - Merino Wool (Charcoal/Cloud, 3XL)

SILVINI / MT565-12117

Funkční pánské triko s dlouhým rukávem z vlny merino, z přírodního materiálu, který má výborné termoizolační vlastnosti, poskytuje UV ochranu a je nealergenní.

Barva
1 299 Kč (sleva 20%)

1 040 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Funkční termotriko s dlouhým rukávem SILVINI - Lana.
Stoprocentní merino vlna přináší uživateli pohodlí a v neposlední řadě vysoký komfort při nošení. Triko poslouží jako první vrstva oblečení. Je to tenké triko, na které je použitá merino vlna s gramáží 140g/m2, aby se dalo nosit i na velmi aktivní pohyb po celý rok. Vlákna jsou vybrána s jemností 18 µm (mikronů, vlas má nejčastěji 50-100 µm), takže vlna je příjemná a nekousavá. Triko má vypasovaný tvar, aby sedělo na těle, a je šité plochými švy, které předchází zbytečnému podráždění pokožky. Merino vlna kvalitně izoluje a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu za jakýchkoliv podmínek. Jako většina vln, merino obsahuje lanolin, který má antibakteriální vlastnosti. Merino vlna má přirozenou schopnost vydržet dlouhou dobu bez zápachu, navíc poskytuje UV ochranu a je nealergenní.

Složení: 100 % Wool Merino

Technologie:

MERINO - MERINO přírodní vlněný materiál s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi, který pohlcuje a neutralizuje tělesné pachy, poskytuje UV ochranu, je prodyšný a nealergenní.