Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské funkční triko SILVINI - Soana - MT828 - Merino Wool (Forest, XL)

SILVINI / MT828-4005

Funkční pánské triko SILVINI Soana s krátkým rukávem z přírodní vlny merino, která má výborné termoizolační vlastnosti, poskytuje UV ochranu a je nealergenní.

Barva
1 099 Kč (sleva 20%)

880 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Funkční termotriko SILVINI Soana je vyrobeno ze 100% merino vlny, což přináší uživateli pohodlí a v neposlední řadě vysoký komfort při nošení. Je tenké, z merino vlny s gramáží 140 g/m2, aby se dalo nosit i na velmi aktivní pohyb po celý rok. Vlákna jsou vybrána s jemností 18 µm (mikronů; vlas má nejčastěji 50-100 µm). Tak jemné vlákno dělá merino příjemné a nekousavé. Může posloužit jako první vrstva oblečení. Triko má vypasovaný tvar, aby sedělo na těle, a je šité plochými švy, které předchází zbytečnému podráždění pokožky. Merino vlna kvalitně izoluje a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu za jakýchkoliv podmínek. Jako většina vln, merino obsahuje lanolin, který má antibakteriální vlastnosti. Merino vlna má přirozenou schopnost vydržet dlouhou dobu bez zápachu, navíc poskytuje UV ochranu a je nealergenní.

Složení: 100 % Wool Merino

Technologie:

MERINO - MERINO přírodní vlněný materiál s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi, který pohlcuje a neutralizuje tělesné pachy, poskytuje UV ochranu, je prodyšný a nealergenní.