Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské lyžařské kalhoty HANNAH - Ferrell II (Anthracite, XL)

HANNAH / 215HH0005HP.01.XL

Pánské zimní kalhoty Hannah Ferrell II jsou moderní outdoorové kalhoty pro lyžování i veškeré další zimní aktivity na sněhu.

Barva
4 499 Kč (sleva 50%)

2 250 Kč

Popis produktu

Pánské zimní kalhoty HANNAH Ferrell II jsou moderní outdoorové kalhoty pro lyžování i veškeré další zimní aktivity na sněhu. Díky technickému střihu a strečovému materiálu je můžeme doporučit i jako kalhoty do volného terénu případně na snowboard. Vrchní látka je opatřena nalaminovanou hydrofilní polyuretanovou membránou Climatic Element Strech, takže kalhoty Ferrell II jsou nepromokavé, prodyšné a odolné vůči mechanickému poškození. I když jsou kalhoty samy o sobě dobře prodyšné, pro vaše větší pohodlí a tepelný komfort jsme je vybavili systémem odvětrávání i zateplením Duratherm s tvarovou pamětí. Regulovatelný pas, kapsy s vodonepropustnými zipy YYK japonské provenience a nohavice s manžetami do sněhu jsou základ. Systém pasivní ochrany před lavinovým nebezpečím Recco z kalhot Ferrell II dělá jasnou volbu pro všechny zimní dobrodruhy.

Materiál:
- vnitřní materiál 100% Polyamide / 100% Polyester
- vnější materiál 100% Polyester
- membrána:Climatic Element Stretch
- vodní sloupec 17000 mm 
- prodyšnost 15000 g/m2/24 h
- výplň Duratherm

Specifikace:
- regulovatelný obvod pasu
- podlepené švy
- vodonepropustné zipy na kapsách
- ventilační systém
- sněhové manžety v nohavicích

 

Technologie:


CLIMATIC ELEMENT STRETCH
Hydrofilní (neporézní) polyuretanová membrána s vysokými parametry prodyšnosti a voděodolnosti. Laminace na vrchní látku s mechanickou strečovostí zachovává výbornou elasticitu materiálu, čímž je umožněn větší rozsah pohybu. Výrobky z této membrány jsou nepromokavé, prodyšné a odolné vůči mechanickému poškození.


DURATHERM
Duratherm je polyesterové rouno určené pro tepelnou izolaci sportovních oděvů. Duratherm má vynikající tvarovou paměť a tím i vysokou plnivost. Spolehlivě funguje i v chladném a vlhkém prostředí. Zaručuje optimální tepelnou pohodu při zimním sportování i běžném nošení.