Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko HANNAH - Trig (Midnight Navy 1, XL)

HANNAH / 117HH0032KT.01.XL

Pánské tričko HANNAH Trig je vyrobeno z materiálu kombinujícího syntetický Tencel, vyznačující se vynikajícím transportem vlhkosti, a merino vlny, jejíž předností je zejména odolnost vůči zápachu.

Barva
1 199 Kč (sleva 20%)

960 Kč

Skladem

Popis produktu

Pánské tričko HANNAH Trig s krátkým rukávem je vyrobeno z přírodního materiálu, který se vyznačuje vynikajícím odvodem vlhkosti a odolností vůči zápachu. Je vhodné do hor, do města, ale i pro aktivní sportovce. Tričko má kulatý výstřih a zdobí ho atraktivní potisk s outdoorovým motivem.

Materiál: 50% Merino Wool / 50% Tencel

Specifikace:
- hmotnosr 135g. vel.L
- prodyšnost
- univerzálnost
- odolnost vůči zápachu
- nízká váha
- pružnost
-  komfort
- rychleschnoucí
- padnoucí střih
- příjemný materiál
- funkční vlastnosti

Technologie:

Merino Wool
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.