Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko ICEBREAKER - Men Tech Lite II SS Tee Peak Patterns - IB0A56FR0661 (Mink, XL)

ICEBREAKER / IB0A56FR0661 / XL

Pánské univerzální triko z merino vlny, ICEBREAKER - Men Tech Lite II SS Tee Peak Patterns nabízí vysokou pružnost, pohodlí, prodyšnost a zároveň odolnost vůči zápachu při veškerých aktivitách, které Vás baví.

Barva
1 899 Kč (sleva 10%)

1 710 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánské univerzální triko z merino vlny ICEBREAKER - Men Tech Lite II SS Tee Peak Patterns nabízí vysokou pružnost, pohodlí, prodyšnost a zároveň odolnost vůči zápachu při veškerých aktivitách, které Vás baví. 
Je tak všestranné, že si ho můžete vzít kamkoliv vás jen napadne. Tech lite se vyznačuje prodyšným a zápachu odolným materiálem ze 100 % merino vlny v žerzejové úpravě a 150 g/m2 gramáži.

Materiál: 100% Merino Wool Exclusive

Specifikace:
-  gramáž 150 g/m2
- hmotnost vel.L = 165g
- Regular Fit
- jemná vlákna merino vlny regulují tělesnou teplotu a odolávají zápachu v jakémkoliv počasí
- UPF 20+
- prodyšnost
- univerzálnost
- odolnost vůči zápachu
- nízká váha
- pružnost
-  komfor
- rychleschnoucí

Technologie:


Merino Wool
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.