Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko MIZUNO - Core Graphic RB Tee - J2GA0533 (Safety Yellow, M)

MIZUNO / J2GA0533-44 / M

Běžecké tričko MIZUNO Core Graphic Tee je vyrobeno z lehkého, prodyšného, funkčního a bezešvého materiálu. Reflexní prvky se postarají o bezpečný běh za snížené viditelnosti a za tmy.

Barva
849 Kč (sleva 20%)

680 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

 MIZUNO Core Graphic Tee je velmi lehké pánské běžecké tričko, které využijete nejen na běh, ale i ostatní sportovní aktivity. Měkký a příjemný materiál. Ploché švy, které zabraňují nepříjemným odřeninám. Tričko má pro vaši bezpečnost reflexní prvky.

Materiál
 : 100 % polyester

Specifikace:


NIGHTLITE™
Reflektivní prvky, které zvyšují bezpečnost sportovce za snížených světelných podmínek.


BLINDSTITCH
Technologie plochých švů, které snižují podráždění pokožky a zvyšují pohodlí.

DRYLITE®
Speciální, vysoce výkonná technická tkanina. DryLite® perfektně transportuje pot od těla a ochlazuje tělesnou teplotu. DryLite® je pohodlný, prodyšný, snadno se udržuje a je trvanlivý.
DYNAMOTION™ FIT
Dokonalý střih respektující pohyb vyvinutý speciálně pro běžce. Unikátní střih v oblasti ramen snižuje tření látky o kůži a poskytuje lepší pohodlí.
Nový střih rukávu zabraňuje krčení a posunování trika běžce při pohybu paží. Švy jsou umístěny tak, aby zamezily jakémukoliv tření způsobeném pohybem paží. Ergonomicky tvarovaná ramenní část usnadňuje pažím pohyb. Látka mezi lopatkami přitom dobře přiléhá k tělu a odvádí tak pot.