Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko SMARTWOOl - Active Ultralite - SW016544L37 (Copper, L)

SMARTWOOL / SW016544L37 / L

Pánské triko s krátkým rukávem SMARTWOOl Active Ultralite z merino vlny s certifikací ZQ a funkční tkaniny Tencel™.

Barva
1 399 Kč (sleva 5%)

1 330 Kč

Skladem

Popis produktu

Jednoduché, ale praktické pánské triko s krátkým rukávem SMARTWOOl Active Ultralite je měkké, ale funkční, pro celodenní pohodlí. Jeho superlehká funkční tkanina – směs merino vlny s certifikací ZQ a funkční tkanina Tencel™ – Vám pomohou udržet tělo v chladu, když se zvýší Vaše intenzita. Stylový design trika Vám zároveň pomáhá minimalizovat tření. Navíc je odolný proti zápachu, prodyšný a reguluje teplotu, což jsou všechno velice užitečné funkce při náročných aktivitách. Díky sportovnímu střihu, který obepíná tělo, budete v tomto tričku vypadat a cítit se dobře.

Materiál: 53% Merino Wool / 47% Lyocell

Specifikace:
- gramáž 150 g/m2
- prodyšnost
- univerzálnost
- odolnost vůči zápachu
- nízká váha
-  pružnost
-  komfort
- rychleschnoucí

Technologie:


Merino vlna
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.


Smartwol
Značka Smartwool byla založena roku 1994 horském městečku Steamboat Springs v americkém Coloradu dvěma lyžařskými instruktory, kterým záleželo na uchování nohou a těla v teple a v suchu. Ti nebyli spokojeni s vlastnostmi tehdejších sportovních ponožek a rozhodli se pro výrobu ponožek z vlny. Ačkoliv byli zpočátku každému k smíchu, podařilo se jim vybudovat prosperující a úspěšnou značku kvalitních ponožek a funkčního prádla, která se dnes prodává v několika tisících obchodech v zemích po celém světě. Smartwool vyrábí jen z té nejdražší a nejkvalitnější merino vlny a množství, které ročně zpracuje, odpovídá vlně z 300 000 ovcí. Tato merino vlna pochází výhradně od certifikovaných chovatelů na Novém Zélandu a v Uruguayi a vyniká jemností a výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.aši pokožku volně dýchat pro dlouhotrvající komfort každý den.