Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko SMARTWOOL - Merino 150 Baselayer Short Sleeve Boxed (Iron Heather, L)

SMARTWOOL / SW000745D36 / L

Celoroční pánské tričko s krátkým rukávem Merino 150 Baselayer Short Sleeve Boxed s technologií CoreSpun pro větší odolnost. Triko je přírodně barveno na bázi rostlin.

Barva
Velikost
1 799 Kč (sleva 10%)

1 620 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

Pánské celoroční triko Merino 150 Baselayer Short Sleeve Boxed s krátkým rukávem vhodné pro každodenní aktivity. Díky přirozeným vlastnostem Merino vlny je zachována výborná termoregulace a komfort nošení. Použitím nylonových vláken je zvýšena odolnost trička.

Materiál: 87% Merino Wool / 13% Nylon

Specifikace:
- raglánové rukávy
- ploché švy eliminující tření
- zvýšená odolnost
- maximální prodyšnost
- rychleschnoucí
- nezapáchající
- ideální jako první vrstva určeno pro veškeré sportovní aktivity i na běžné nošení

Technologie:
Merino vlna
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.