Nabídku postupně doplňujeme. Pro větší výběr navštivte naši prodejnu. Děkujeme za pochopení.

Pánské triko SMARTWOOL - Merino 250 Baselayer Crew - SW0SS6000A14 (Tibetan Red Heather, XL)

SMARTWOOL / SW0SS6000A14 / XL

Pánské triko SMARTWOOL Merino 250 Baselayer Crew se vyznačuje termoaktivními vlastnostmi, které jsou při outdoorových aktivitách neocenitelné. 100% konstrukce byla ušita z merino vlny.

Barva
2 699 Kč (sleva 10%)

2 430 Kč

Varianta vyprodána

Popis produktu

V jednoduchosti je krása SMARTWOOL Merino 250 Baselayer Crew je univerzální tričko pro všechny aktivity i každodenní nošení.

Triko je vyrobeno ze 100% Merino vlny. Použitý materiál má také UV ochranu proti vyblednutí v hodnotě UPF 50+.

Základní vrstva z nabídky SMARTWOOL. Jde o teplé oblečení s hustotou vlněného vlákna 250g/m2, které při vysokém tepelném komfortu garantuje výbornou prodyšnost. Určeno pro lehké aktivity a nebo nízké teploty. Řada oblečení na tělo určená jako jediná vrstva do chladného počasí nebo jako první, základní vrstva do velmi chladných a mrazivých podmínek. Jako všechny výrobky z merina odolává proti zápachu a zaručuje ekologickou šetrnost.
Materiál: 100% Merino Wool 

Specifikace:
- 250g/m2
- ofsetové ramenní a boční švy zvyšují pohodlí a minimalizují tření 
- ekologický materiál, díky kterému lze tričko déle méně prát
- triko vyrobené výhradně z vysoce kvalitní merino vlny
- antibakteriální vlastnosti merino vlny
- přírodní materiál je šetrný k pokožce
- termoaktivní vlastnosti
- vysoká prodyšnost
- elastické manžety
- použití plochých švů snižuje pravděpodobnost podráždění pokožky

Technologie:
Merino vlna
Merino vlna pochází ze speciálního druhu ovcí žijících v chladných oblastech. Oděvy vyrobené z tohoto materiálu jsou velmi příjemné na dotek a neškrábou. Struktura vlákna a technologie tkaní vytvářejí více "vzduchových kapes" a zaručují tak tepelný komfort nositele. Kapsy udržují vzduch zahřátý na těle a tvoří velmi účinnou izolaci. Merino neutralizuje pot, přirozeně eliminuje zápach, je odolná vůči nečistotám a má samočisticí vlastnosti. Vlákna jsou schopna absorbovat velké množství vlhkosti, přičemž udržuje povrch suchý a teplý. Mezi nesporné výhody patří vysoký stupeň izolace, perfektní prodyšnost, schopnost odvádět vlhkost pryč od pokožky a UV ochrana. Díky svým přírodním a rozložitelným složkám je oblečení z merino vlny vhodné pro ty, kteří trpí alergiemi a astmatem.